Coaching

Jako coach  pracuję z Tobą nad zabezpieczeniem Twoich potrzeb zawodowych i osobistych. Cenię sobie wartości, jakimi są odwaga i empatia Zaproszę Cię do drogi pełnej tych wartości. Szerokie doświadczenie  pozwoli mi lepiej Cię rozumieć i głębiej analizować tematy, z którymi się do mnie zwracasz.

Jestem coachem i nauczycielem, a moim celem jest zainspirowanie Ciebie do odnalezienia wartości, w/g których będziesz postępować, aby jeszcze lepiej zarządzać sobą. Ważne, aby odnalezienie drogi do Ciebie samej/samego, stało się integralna częścią Twoich działań w życiu.

Z moją pomocą nauczysz się jak:

  • zoptymalizować proces zmiany w wybranym obszarze
  • nadawać codziennym działaniom celowości
  • pozwolić sobie na poczucie spełnienia
  • zaciekawić się na nowo życiem
  • zminimalizować poczucie pustki
  • odnaleźć sens w życiu

Wesprę Cię również w stworzeniu indywidualnego planu działania umożliwiającego:

  • zmianę dotychczasowej ścieżki życiowej/zawodowej
  • wyeliminowanie poczucia lęku w przypadku decyzji o zmianie
  • wsparcie siebie w procesie „wychodzenie” z uzależnienia, oraz współuzależnienia
  • stworzenie IPA (indywidualnego planu awaryjnego) w przypadku, kiedy borykasz się z ciągłymi powrotami do zachowań, które chcesz wyeliminować z życia

Posiadam certyfikat Everything DiSC, który jest skutecznym narzędziem wspierającym team-building w firmach. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o DiSC.


W zależności od tego jaka będzie Twoja decyzja, nasze spotkania będzie odbywały się cykliczne lub sporadycznie 🙂

Zapnij pasy i przygotuj się na podróż w nowe obszary.


„Bądź wierny sobie, a nie będziesz niewierny innym”
Francis Bacon

Coaching

Poszerzę Twoją perspektywę postrzegania wyzwań z jakimi się mierzysz. Wesprę w drodze do tego, abyś zobaczył/a więcej. Pokażę Ci to, czego sam/a być może dziś nie widzisz. Pomogę Ci w stworzeniu Twojego indywidualnego planu działania.

Action Learning

Action Learning odwraca pracę zespołową o 180 stopni – niweluje dygresje, sprowadza pracę grupy do konkretu, prowokuje do kreatywności, poszerza perspektywy, a także umożliwia ćwiczenie wszystkich możliwych umiejętności przywódczych i interpersonalnych.

Szkolenia-Warsztaty

Przygotuję dla Ciebie warsztat w oparciu o wartości jakimi kierujesz się w firmie. Specjalizuję się w tematach z obszaru komunikacji wewnątrz organizacji. Celem moich szkoleń jest poszerzenie świadomości i wartości skutecznego mówienia i słuchania, co realnie wpływa na podwyższenie efektywności w firmie.

“Step with courage into the unknown.”